O společnosti Confidentia s.r.o.

Jsme specialisté na nemovitosti s působností po celé České republice. Sídlíme v Praze a v každém kraji v Čechách, na Moravě a ve Slezku máme své zástupce. Naši pracovníci často cestují za klienty napříč celou republikou. Své zákazníky přijmáme vždy s ochotou a vřelostí. Preferujeme nejen odbornost a seriózní přístup, ale i osobní vstřícnost a v neposlední řadě klademe důraz na vzájemné sympatie při každém jednání. Pozitivně a rovnoceně přistupujeme ke všem klientům a vždy se jim snažíme vyjít ochotně vstříc v jejich individuálních požadavcích. Dodržujeme zásadu, že podnikání je především o lidech a o jejich pocitech a dojmech z poskytovaných služeb. Víme, že takto vzniká v člověku pocit trvalé a oboustranné spokojenosti. Oproti naší konkurenci máme velkou výhodu především v konečných cenách, které účtujeme za naše služby. Zpravidla jsou totiž oproti konkurenci poloviční. Této výhody docilujeme především díky vynikající pracovní efektivitě vypilované letitou praxí, vysokoškolskému vzdělání našeho vedení na Univerzitě Karlově a ČVUT, profesních zkušenostech ze západní Evropy a v minulosti dlouhodobým pracovním působením v nejvýznamnějších českých firmách (ČEZ a.s., Pražská teplárenská a.s.) na postech manažerů a specialistů.

Sympatické jednání a dostupné ceny však nejsou vše co ve spolupráci s námi získáte. Protože děláme co umíme a problematice nemovitostí rozumíme, dokážeme vše řešit ve výborných časech. S námi máte jistotu, že naše výsledky budou bez chyb a bez zbytečných časových průtahů, které každému komplikují život.

Promyslete si Vaše požadavky a kontaktujte nás. Rádi pro Vás sestavíme výhodnou nabídku jakou jinde nezískáte. Po odborné telefonické a mailové konzultaci se s Vámi rádi osobně setkáme.

Garantujeme do 30 dnů:

  • Zaměření bytů a nebytových prostor, prohlášení vlastníka a stanovy SVJ
  • Založení a vznik SVJ, převody bytů a nebytových prostor
  • Likvidace družstva či S.R.O.

Příklady našich cen

Pět cenových modelů pěti bytových domů o různém počtu jednotek. Ceny jsou konečné.Nejčastěji hledáte

nejlevnější rozdělení práva k nemovitosti na vlastnické právo k jednotkám, prohlášení vlastníka, zaměření jednotek podle NOZ, založení SVJ, společenství vlastníků jednotek 2014, převody bytů členům družstva, společníkům SRO, likvidace družstva, likvidace SRO, nový Občanský zákoník, privatizace bytů, transformace družstev, změna vlastnictví, profesionální správa nemovitostí

Naše odbornost


HTML5 templates