Naše komplexní služby na klíč jsou dostupné v celé České republice

Přestože sídlíme v Praze, působíme denně ve všech krajích Čech, Moravy a Slezka. Všechny naše komplexní služby můžete využívat aniž byste museli vyjít z Vašeho domu. Existuje jeden zásadní důvod proč svěřit kompletní převod jednotek Vašeho domu naší firmě. Důvod spočívá v konečné ceně. Jestli Vám není jedno, že Vaše současná správní firma, právník, advokát či notář Vám oproti nám budou ve výsledku za všechny poskytnuté služby účtovat dvojnásobek, pak nás kontaktovat nepotřebujete. Jestliže nechcete ušetřit desetitisíce až statisíce korun, ponechte vše na firmách z Vašeho sousedství, nebo to předejte svým starým známým.

Pokud jste ale opačného názoru a na konečné ceně a službách Vám záleží a považujete ji za podstatnou pro Vaše rozhodování, neváhejte nás kontaktovat ať už telefonicky nebo mailem. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy, poskytneme bezplatné konzultace a nezávazně vypracujeme cenovou nabídku, která bude obsahovat všechny potřebné služby. Porovnáním konečné ceny s konkurenčními nabídkami sami dospějete k vlastnímu správnému rozhodnutí.

V případě, že to budete považovat za potřebné, vyšleme našeho specialistu přímo k Vám do domu, na konzultace, prezentaci na schůzi či valnou hromadu.

Působíme po celé České republice a rádi se s Vámi brzy osobně setkáme.

 

Garantujeme do 30 dnů:

  • Zaměření bytů a nebytových prostor, prohlášení vlastníka a stanovy SVJ
  • Založení a vznik SVJ, převody bytů a nebytových prostor
  • Likvidace družstva či S.R.O.

Příklady našich cen

Pět cenových modelů pěti bytových domů o různém počtu jednotek. Ceny jsou konečné.Nejčastěji hledáte

nejlevnější rozdělení práva k nemovitosti na vlastnické právo k jednotkám, prohlášení vlastníka, zaměření jednotek podle NOZ, založení SVJ, společenství vlastníků jednotek 2014, převody bytů členům družstva, společníkům SRO, likvidace družstva, likvidace SRO, nový Občanský zákoník, privatizace bytů, transformace družstev, změna vlastnictví, správa nemovitostí

Naše odbornost


HTML5 templates